
Бензокоса HUSQVARNA 557 R/460 RII з 2-тактним двигуном 52 см3 та потужністю 5.7 л.с для ефективного косіння
6 399 ₴
4 399 ₴
- В наявності
- Код: 2138828403
⚡️ Гарантія 3 роки ⚡️
⚡️ Оперативна доставка ⚡️
⚡️ Оплата при отриманні ⚡️


✅ Потужний двотактний двигун номіналом 4,2 кВт.
✅ Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації.
✅ Хромований циліндр.
✅ Посилена система стартера запобігає вириванню шнура.
✅ Збалансована конструкція, ергономічна система керування.
✅ Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструмента).
✅ Зручний доступ до свічки запалювання.
✅ Картер із магнієво-титанового сплаву.
✅ Пристрій "Primer" (закачує паливо в карбюратор для полегшення запуску двигуна у разі знижених обертів).
✅ Система EasyStart (знижує зусилля, необхідне під час пуску мотора).

✅ Потужний двотактний двигун ноутбуком 4,2 кВт для надійної роботи.
✅ Довговічність завдяки посиленій поршневій групі та хромованому циліндру.
✅ Антивібраційна система для зручності використання.
✅ Ергономічна пряма штанга, нерозбірна, забезпечує зручність під час експлуатації.
✅ Вага всього 7 кг робить інструмент легким у використанні та транспортуванні.
✅ Можливість використання різних насадок для максимальної універсальності.
✅ Рівень шумового тиску 110 dВА відповідає стандартам безпеки.


✅ Робочий об єм циліндра: 52 см3
✅ Потужність: 4.2 кВт / 5.7 л.с.
✅ Кількість обертів на холостому ходу: 2800 об/хв.
✅ Кількість обертів max: 10000 об/хв.
✅ Діаметр штанги: 26мм
✅ Об єм бака: 1,2 л
✅ Тип двигуна: Двотактний
✅ Тип охолодження: повітряний
✅ Тип штанги: пряма, нерозбірна
✅ Рівень шумового тиску: 110 dВА
✅ Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза: - 230/415/255 (мм)
✅ Подавання волосіні: - напівавтоматична
✅ Паливна суміш: бензин Аі-92 + олива для 2 тактних двигунів
✅ Антивібраційна система — Є
✅ Вага — 6,7 кг

![]() |
Оперативна доставка по всій Україні |
![]() |
Можливість оплати під час отримання (без передоплати) |
![]() |
Різноманітність способів оплати: Накладений платеж, на карту ПриватБанк, Пром оплата |
![]() |
Подарок кожному покупцеві |
![]() |
Гарантія 3 роки |
![]() |
Докладні консультації з будь-яких питань |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
- Ціна: 4 399 ₴















