Топ
-32%

Універсальна мотокоса для саду Bosch GTR75 "ЕКО" Мотокоса бензинова для трави кущоріз і тример у комплекті
6 169 ₴
4 169 ₴
- В наявності
- Код: 2138847242
+380 (99) 904-54-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️ Гарантія 3 роки ⚡️
⚡️ Оперативна доставка ⚡️
⚡️ Оплата при отриманні ⚡️
Универсальная мотокоса для сада Bosch GTR75 "ЭКО" Мотокоса бензиновая для травы
Bosch — потужний бензотример, який добре зарекомендував себе на ринку. Ця бензинова коса може впоратися з будь-якою травою, бур'янами, чагарниками та пагонами дерев. Потужність 5 кВт і гарна система охолодження дають змогу працювати цією мотокосою тривалий час без перегрівів.

Двигун вирізняється великою надійністю завдяки використанню хромованого поршня та циліндра, також встановлена посилена поршнева група. Суцільнометалевий редуктор і штанга приводу гарантують високий ресурс приводної системи. Ця модель дуже комфортна завдяки малій вазі, ергономічності, гарній збалансованості, завдяки антивібраційній розв'язці компенсується велика честь вібрацій від робочих частин. Ручки велосипедного типу регулюються за висотою, всі кнопки винесені на них.

ОСОБЕННОСТИ :
- Потужний двигун двотактної дії має великий ресурс, простий в обслуговуванні, витримує серйозні навантаження.
- Стінки циліндра з хромованим напиленням практично не піддаються зношуванню.
- Кований колінчастий вал і шатун двигуна.
- Повністю металевий редуктор.
- Картер із магнієво-титанового сплаву.
- Зчеплення —центрифуга з фрикційними накладками.
- Помірна витрата бензиново-олійної суміші придатна для власника.
- Повітряне охолодження забезпечує безпечний температурний режим у процесі покосу.
- Посилена система стартера запобігає вириванню шнура.
- Литий вал передає енергію приводу на обладнання з найменшими втратами.
- Посилена нерозбірна штанга стійка до ударів і зовнішніх чинників.
- Оперативна заміна різальної системи.
- Зручний «руль» з еластичними ручками забезпечує точне завдання напрямку та контроль процесів стриження.
- Низький рівень шуму.
- Низький рівень вібрацій.
- Захист від випадкового увімкнення.
- Пристрій "Primer" (закачує паливо в карбюратор для полегшення запуску двигуна у разі знижених обертів).

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Клас коси: побутова
- Тип двигуна: Двотактний
- Робочий об'єм циліндра: - 52 см3
- Потужність: - 5 кВт/6.7 л.с.
- Кількість обертів на холостому ходу: - 2500 об/хв.
- Кількість обертів max: - 13000 об/хв
- Об'єм бака: - 1,2 л
- Тип приводу: кований сталевий вал
- Тип штанги: - пряма, нерозбірна (26 мм)
- Легкий запуск: - посилений, Easy Pro
- Праймер: - є
- Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза (мм): - 230/415/255
- Паливна суміш: бензин Аі-92 + олива для 2 тактних двигунів
- Антивібраційна система: - Є
- Подавання волосіні: - напівавтоматична
- Вага: - 6,5 кг
- Мотокоса
- Штанга
- Велосипедна ручка з органами керування
- Мірний бачок (для змішування бензину з олією)
- Інструкція з експлуатації
- Набір ключів для збирання бензокоси
- Захисний кожух
- Косильна головка з волосінню
- Одноплечовий ремінь
- 3т диск (для жорсткої трави, чагарників) — 1 шт.
- 8 т диск — 1 шт.
- 40т диск - 1 шт.
- Гарантійний талон
Наш магазин створив максимальний комфорт для покупця:
![]() |
Оперативна доставка по всій Україні |
![]() |
Можливість оплати під час отримання (без передоплати) |
![]() |
Різноманітність способів оплати: Накладений платеж, на карту ПриватБанк, Пром оплата |
![]() |
Подарок кожному покупцеві |
![]() |
Гарантія 3 роки |
![]() |
Докладні консультації з будь-яких питань |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 169 ₴















