
Універсальна Коса бензинова Bosch GTR 82 (4х тактна)(52 см3) Комплектація "ЕКО" тример для трави та бур’яну
6 389 ₴
4 389 ₴
- В наявності
- Код: 2199077658
⚡️ Гарантія 3 роки ⚡️
⚡️ Оперативна доставка ⚡️
⚡️ Оплата при отриманні ⚡️


Головна особливість GTR 82 — потужний чотиритактний бензиновий двигун із робочим об'ємом 52 см3. Він розганяє різальний елемент до 13 500 обертів за хвилину. Паливний бак об'ємом 1,2 літра забезпечує тривалу роботу без частих дозаправок.
На ручці розташовані основні елементи керування: вимикач запалювання, важіль дросельної заслінки та важіль безпеки.
-
Потужний чотиритактний двигун
-
Новий конічний редуктор
-
Збільшений крутний момент
-
Товстий суцільний сталевий вал
-
Високообертовий карбюратор
-
Хромований циліндр і поршень
-
Кований колінвал і шатун двигуна
-
Голчасті підшипники на колінвалі та шатуні
-
Посилена суцільна штанга діаметром 28 мм
-
Зручні ручки
-
Антивібраційна система
-
Якісні комплектуючі та матеріали

-
Клас інструмента: професійний
-
Тип двигуна: чотиритактний
-
Робочий об'єм циліндра: 52 см3
-
Потужність: 5.5 кВт
-
Оберти на холостому ходу: 2800 об/хв
-
Максимальні оберти: 13 500 об/хв
-
Об'єм паливного бака: 1,2 л
-
Тип приводу: кований сталевий вал
-
Тип штанги: пряма
-
Система легкого запуску: посилена Easy Pro
-
Праймер: є
-
Діаметр косіння (ніж/ волосінь/фреза): 230 / 415 / 255 мм
-
Паливо: бензин АІ-92 / АІ-95
-
Антивібраційна система: є
-
Подавання волосіні: напівавтоматична
-
Вага: 6,8 кг
-
Мотокоса GTR 82
-
Штанга
-
Велосипедна ручка з органами керування
-
Мірний бачок для змішування бензину з олією
-
Інструкція з експлуатації
-
Набір ключів для збирання
-
Захисний кожух
-
Косильна головка з волосінню
-
Одноплечовий ремінь
-
3-зубчастий диск для жорсткої трави та чагарників — 1 шт.
-
Гарантійний талон на 36 місяців.
![]() |
Оперативна доставка по всій Україні |
![]() |
Можливість оплати під час отримання (без передоплати) |
![]() |
Різноманітність способів оплати: Накладений платеж, на карту ПриватБанк, Пром оплата |
![]() |
Подарок кожному покупцеві |
![]() |
Гарантія 3 роки |
![]() |
Докладні консультації з будь-яких питань |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 255 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 13500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 4 389 ₴















