Топ
-23%

Мотокультиватор Husqvarna 557R легкий старт (5.4 кВт, 2-тактний, потужність 7.3л.с), Культиватор мотоблок Хускварна для городу
8 683 ₴
6 683 ₴
- В наявності
- Код: 1867387872
+380 (99) 904-54-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️ Гарантія 1 рік ⚡️
⚡️ Оперативна доставка ⚡️
⚡️ Оплата при отриманні ⚡️
Мотокультиватор Husqvarna 557 R (5.4 кВт, 7.3 л с, 2-тактний)
Культиватор Хускварна — потужне обладнання для оброблення землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологооощадження, окучування. Також він може стати в пригоді під час посіву або прибирання врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, так і звичайних власників ділянок.
Husqvarna 557 R приємно здивує вас своїми внутрішніми властивостями. Його потужність становить 7,3л. с., тип двигуна двотактний. Зручне ручне керування з 1 передачею буде до снаги кожному. Ширина культивації — 300 мм, глибина — 150 мм. Вага сільськогосподарського агрегата — 15 кг.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип двигуна: 2-тактний.
- Тип карбюратора: діафрагмінний.
- Кількість циліндрів: 1.
- Робочий обсяг циліндра: 56 см3.
- Потужність: 5.4 кВт/7.3 л. с.
- Об'єм бака: 1,2л.
- Витрата палива: 0.40 л/рік.
- Тип живлення: бензин.
- Тип старту: ручний.
- Охолодження: повітряне.
- Тип приводу: редукторний.
- Ширина культивації: 30 см.
- Глибина культивації: 15 см.
- Антивібраційна система — Є.
- Вага — 15 кг
ОСОБЛИВОСТІ :
- Потужний 2-тактний двигун, , який відповідає всім екологічним вимогам.
- Захист паливного бака.
- Легкий старт.
- Посилена поршнева група.
- Редуктор на підшипниках.
- Розбірна фреза.
- Швидкісне кріплення керма.
- Повітряний фільтр на кермі.

КОМПЛЕКТАЦіЯ:
- Мотокультуратор Husqvarna R 557
- Колеса для транспортування
- Захисні крила
- Фрези — 4 шт.
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Посібник з експлуатації
Ця модель ідеально підходить для ефективної та зручної роботи в саду в місті. Husqvarna 557 R — це поєднання потужності, комфорту та довговічності.
Наш магазин створив максимальний комфорт для покупця:
![]() |
Оперативна доставка по всій Україні |
![]() |
Можливість оплати під час отримання (без передоплати) |
![]() |
Різноманітність способів оплати: Накладений платеж, на карту ПриватБанк, Пром оплата |
![]() |
Подарок кожному покупцеві |
![]() |
Гарантія 3 роки |
![]() |
Докладні консультації з будь-яких питань |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Муфта |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо, Фрези, Культиватор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 56 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Витрата палива | 0.4 л/год |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 683 ₴















