
Мотокоса бензинова Bosh GTR 80 (5.5 кВт, 2-тактный)Комплектація «ЕКО» Бензокоса Бош, кусторез, триммер
6 289 ₴
4 289 ₴
- В наявності
- Код: 2252861002
⚡️ Гарантія 3 роки ⚡️
⚡️ Оперативна доставка ⚡️
⚡️ Оплата при отриманні ⚡️
Призначена для роботи на складних, зарослих ділянках із великою кількістю чагарників, бур'янів із товстим стебелом, молодих пагонів дерев. Для комфортної роботи має дворучну ручку. Завдяки різноманітним фрезам, що входять до комплекту, ви зможете ефективно скошувати траву, різні рослини, кущі, обрізати гілки на деревах, дуже добре підходить для розчищення тростинних зарослів.
Модель дуже зручна в керуванні: має невелику вагу, зручні ручки, встановлена автоматичне подавання волосіні, всі важелі керування розміщені в ручці. Також для зниження втоми під час експлуатації Bosch GTR 72 укомплектували плечовим ременем. Пластиковий щиток захищає оператора від шматочків трави, що розлітається.

• Потужний 2-тактний двигун, який відповідає всім екологічним вимогам.
• Суцільна посилена штанга 26 мм.
• Паливний бак захищений міцним пластиком по колу.
• Стартер із системою легкого пуску усуває ефект "зворотного удару".
• Посилена поршнева група.
• Оптимізований редуктор.
Система змащення двигуна дає змогу нахиляти інструмент під будь-яким кутом під час безперервної роботи.
• Зручна U-подібна ручка.
• Низький рівень вібрації.

• Клас інструмента: - професійний
• Тип двигуна: Двотактний
• Робочий об'єм циліндра: – 52 см3
• Потужність: – 5.5 кВт/7.0 л.с.
• Кількість обертів на холостому ходу: - 2800 об/хв.
• Кількість обертів max: – 13000 об/хв
• Об'єм бака: – 1,2 л
• Тип приводу: кований сталевий вал
• Тип штанги: – пряма, нерозбірна
• Легкий запуск: – посилений, Easy Pro
• Праймер: - є
• Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза (мм): - 230/415/255
• Паливна суміш: бензин Аі-92 + олива для 2 тактних двигунів
• Антивібраційна система: Є
• Подавання волосіні: - напівавтоматична
• Вага: - 6,4 кг

• Мотокоса Bosh GTR 80
• Штанга
• Велосипедна ручка з органами керування
• Мірний бачок (для змішування бензину з олією)
• Інструкція з експлуатації
• Набір ключів для збирання бензокос.
• Захисний кожух
• Косильна головка з волосінню
• Одноплечовий ремінь
• 3 т диск (для жорсткої трави, чагарників) — 1 шт.
![]() |
Оперативна доставка по всій Україні |
![]() |
Можливість оплати під час отримання (без передоплати) |
![]() |
Різноманітність способів оплати: Накладений платеж, на карту ПриватБанк, Пром оплата |
![]() |
Подарок кожному покупцеві |
![]() |
Гарантія 3 роки |
![]() |
Докладні консультації з будь-яких питань |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 6.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 255 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 13500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
- Ціна: 4 289 ₴















